ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

حضور خادمان مسجد جمکران در ۳۶ بیمارستان کشور

1395/09/21

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی مهدویت، مدیر مرکز خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به برگزاری طرح معنوی عیادت از بیماران از سوی خادمین افتخاری این مسجد مقدس در روز نهم ربیع اظهار کرد: این طرح معنوی برای دومین سال از سوی خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران به منظور عیادت از بیماران و جانبازان بستری در بیمارستان‌های سراسر کشور انجام می شود.

سید حسین موسوی رابطی ادامه داد: در این طرح ۲۱۰ خادم افتخاری از خادمین مسجد مقدس جمکران سازماندهی شده‌اند که در قالب طرح «رحمت الواسعه» از بیماران بستری در ۳۶ بیمارستان کشور عیادت می‌کنند.

مدیر مرکز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران افزود: خادمین افتخاری این مکان مقدس با اهدای تبرکات این مسجد مقدس و بسته های فرهنگی از بیماران عیادت می کنند.

موسوی رابطی به اهداف اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: هدف اصلی این طرح معنوی، احیای روز نهم ربیع الاول و آغاز امامت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در فرهنگ غنی اسلامی ایران است.

مدیر مرکز خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: هدف دیگر انجام طرح معنوی عیادت از بیماران، به خاطر ثواب زیادی است که در منابع اسلامی و از سوی اهل بیت(علیهم السلام) درباره این عمل ذکر شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح معنوی سال گذشته هم از سوی خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران انجام شده که با استبال بی نظیر پرسنل بیمارستان‌ها، بیماران و مسؤولان استان‌های هدف مواجه شد.

دفتر مرکزی