ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

در دیدار معاون فرهنگی سپاه با رئیس ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی مطرح شد حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان: بیداری ناشی از انقلاب از نشانه های ظهور است

1397/09/19

همزمان با سومین جلسه از سلسله دیدارهای تبریک گویی چهل سالگی انقلاب اسلامی به یاران باوفای امام خمینی (ره)، سردار نقدی با حجت الاسلام رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران دیدار کرد.

بنابر این گزارش، سومین جلسه از سلسله دیدارهای تبریک گویی چهل سال انقلاب کبیر اسلامی با یاران باوفای امام خمینی (ره) با حضور سردار «محمدرضا نقدی»، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اعضای جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی دیدار با حجت الاسلام «محمدحسن رحیمیان»، تولیت مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

 

تربیت میلیون ها یار فدایی برای امام زمان (عج) دستاورد انقلاب اسلامی است/ بیداری ناشی از انقلاب اسلامی در جهان به فرموده امام خمینی(ره) نشانه ظهور است

 

حجت الاسلام «محمد حسن رحیمیان» نیز در این نشست اظهار کرد: خالصانه 40 سالگی انقلاب اسلامی را محضر امام زمان (عج) که هر آنچه داریم در امتداد لطف خداوند و عنایات خاص ایشان است و محضر نایب امام، آیت الله خامنه ای تبریک می گویم زیرا در 56 سال گذشته هر دستاورد و موفقیتی در کشور حاصل شده است به برکت وجود ولایت فقیه بوده است و این موفقیت را به ملت ایران، خانواده شهدا و ایثارگران و تمامی پاسدارانی که در خط ولایت از مرزهای انقلاب حراست کردند، تبریک می گویم.

 

تولیت مسجد مقدس جمکران ادامه داد: امروز تمام آزادگان جهان با هر دین و مذهب دل در گروی انقلاب اسلامی دارند و دعا و آرزوی آنها پیروزی نهایی این انقلاب است.

 

حجت الاسلام رحیمیان تاکید کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که 56 سال قبل در تمام کره زمین اگر جستجو می شد، شاید 50 نفر پیدا نمی شدند که حاضر باشند جان خود را برای امام زمان (عج) بدهند اما امام خمینی(ره) فرهنگ شهادت را احیا کردند به طوری که به برکت انقلاب اسلامی امروز در سراسر جهان میلیون ها جوان وجود دارند که آماده هستند جان خود را فدای نایب امام زمان (عج) کنند.

 

تولیت مسجد مقدس جمکران ادامه داد: امام خمینی(ره) در جمله ای بیداری ناشی از انقلاب اسلامی در جهان را از نشانه های ظهور امام زمان (عج) توصیف می کردند.

 

وی ابراز کرد: روزی در همین کشور ایران شیخ فضل الله نوری در دفاع از اسلام بالای چوبه دار رفت در حالی که پسرش پای چوبه دار سوت و کف می زد که نشان می دهد جایگاه شهادت تا چه میزان مغفول بود و یا روزی فداییان اسلام در این کشور به شهادت رسیدند اما حوزه های علمیه هیچ کار برجسته ای در دفاع از آنان انجام ندادند اما امروز زمانی که محسن حججی به شهادت می رسد، میلیون ها نفر در خیابان های تهران، مشهد، اصفهان و نجف آباد به خیابان می آیند تا از مقام شهید تجلیل کنند.

 

حجت الاسلام رحیمیان  با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سخنی دقیق فرمودند که قدرت نرم آمریکا در حال افول است، تصریح کرد: روزگاری اراده، فرهنگ و سیاست های آمریکا به راحتی به دیگر کشورها تزریق می شد و ملت ها پذیرنده خواست آنان بودند اما امروز وضعیت متفاوت شده است به طوری که در زمان سخنرانی ترامپ به عنوان رئیس جمهور این کشور در سازمان ملل، سران کشورهای حتی هم پیمان اش به وی می خندند و این نشان از افول قدرت نرم آمریکا دارد.

 

تولیت مسجد مقدس جمکران تاکید کرد: قدرت سخت یک کشور تا زمانی کارساز است که از قدرت نرم بالایی برخوردار باشد که امروز قدرت نرم ایران اسلامی به معنای پذیرش منطق کشور ما

دفتر مرکزی