ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

«مشق انتظار» در بازار نشر دیجیتال

1396/09/11

نرم افزار مهدوی «مشق انتظار» با موضوعات مهدویت، آخرالزمان و مدعیان دروغین از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) و مركز تخصصی مهدویت در بازار نشر دیجیتال عرضه شده است.

به گزارش روابط عمومی مركز تخصصی مهدویت، نرم افزار مهدوی «مشق انتظار» با موضوعات مهدویت، آخرالزمان و مدعیان دروغین از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) و مركز تخصصی مهدویت ارائه شده است.

بنابر این گزارش، این نرم‌افزار چند رسانه‌ای از سوی معاونت فضای مجازی مركز تخصصی مهدویت با هدف پاسخگویی به عمده نیاز‌های یك خانواده در حوزه مباحث مهدویت طراحی و تولید شده و جامع‌ترین نرم‌افزار مهدوی در حال حاضر است.

این نرم افزار با بیش از 8 گیگابایت اطلاعات در دو بخش منتظران حضرت مهدی(عج) و دشمنان حضرت مهدی(عج) به ارائه معارف مهدوی با دیدگاه علمی می‌پردازد كه در بخش نخست مباحثی نظیر دوره‌های آموزشی، پرسش و پاسخ مهدویت، كودكان مهدویت، نغمه‌های انتظار و نگارخانه مطرح شده است.

دوره آموزشی دوره‌های مقدماتی و تكمیلی مهدویت در قالب فایل pdf و 1800 دقیقه آموزشی در دسترس كاربران قرار دارد، در بخش كودكان و مهدویت، داستان‌های مهدوی به صورت انیمیشن، سرود، نقاشی و بازی‌های جذاب مهدوی در اختیار نونهالان و كودكان قرار گرفته است، به گونه‌ای كه در «مشق‌ انتظار» 200 كلیپ صوتی نغمه‌های مهدوی شامل سرود، تواشیح، هم‌خوانی و شعرخوانی وجود دارد.

مدعیان دروغین، صهیونیسم شناسی، بردگان ابلیس، سینمای آخرالزمان و نقد و بررسی بازی‌ها علیه مهدویت از جمله برنامه‌های كاربردی این قسمت است كه در بخش مدعیان دروغین 240دقیقه فیلم و مستند در خصوص شگردهای آن‌ها در معرض دید كاربر قرار داده شده كه در مجموع حدود 2400 دقیقه فیلم آموزشی و 900 دقیقه مستند مهدوی برای اطلاعات بیشتر در سنین مختلف با سلایق گوناگون در نظر گرفته شده است.

كاربران از طریق این نرم افزار می‌توانند به صورت آنلاین سؤال خود را برای اساتید مركز ارسال كرده و پاسخ آن را در ایمیل خود دریافت كند، امكان دریافت و انتقال كلیه فایل‌های صوتی و تصویری موجود در نرم افزار روی رایانه و تلفن همراه كاربران با فرمت wmv برای فایل‌های تصویری و mp3 برای فایل‌های صوتی از دیگر شاخصه‌های نرم‌افزار «مشق انتظار» است.

گفتنی است، این نرم افزار  با قیمت ۵۰ هزار ریال عرضه شده و علاقه مندان می توانند برای خرید آن با شماره تلفن ۸۸۹۹۸۶۰۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

 

دفتر مرکزی