ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

حجت الاسلام و المسلمین كلباسی: هماهنگی نهادهای مرتبط با مهدویت ضروری است

1396/08/24


به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی، حجت الاسلام و المسلمین كلباسی در دیدار اعضای ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی با آیت الله اعرافی با بیان اینكه در كشورمان در بسیاری از امور راهبرد یا نداشته یا كم داریم گفت: در مورد مهدویت این موضوع بسیار حساس‌تر است و راهبردهای تبلیغی و مسائل مختلفی در مورد مهدویت مطرح هستند.

وی بیان كرد: در مورد مهدویت ارگان‌های مختلف در این موضوع به روش‌های مختلفی فعالیت می‌كنند و هماهنگی لازم را با یكدیگر ندارند.

دبیر ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی گفت: در سال‌های گذشته با آسیب‌های متعددی در مورد مهدویت مواجه بودیم و اگر موضع‌گیری علما نبود خطرات بسیاری بحث مهدویت را تهدید می‌كرد و البته همچنان تهدید می‌كند.

وی تصریح كرد: با توجه به تأكید علما بر علمیت مهدویت، ایجاد ستادی برای هماهنگی مؤسسات مختلف مرتبط با این مسئله ضروری است و مسئولان هم باید نگاه صحیح و مبتنی بر اصول و مبانی داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین كلباسی گفت: اگر در مورد مهدویت به درستی عمل نشود خطرات بسیاری به وجود خواهد آمد كه بارها این خطرات انقلاب و جامعه را تهدید كرده است.

وی ابراز داشت: هدف ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی این بوده است كه در مورد مسائل مهدوی تصمیم‌گیری و هماهنگی‌های لازم انجام شود.

دبیر ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی گفت: این ستاد كار اجرایی انجام نمی‌دهد بلكه در مورد مسائل مربوط به مهدویت هماهنگی‌هایی اعم از مشخص كردن راهبردها و تقسیم‌كاری ایجاد می‌كند.

وی افزود: همكاری‌های خوبی ایجاد شده است و امیدواریم با همراهی مسئولان و تأكیدهایی كه می‌شود قدم‌هایی در تحكیم اصولی، پایه‌ای و علمی مهدویت برداریم و از آسیب‌ها جلوگیری كنیم و همچنین راهبرد درستی در این مورد تدوین شود.

 

دفتر مرکزی