ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

گردهمایی فعالین مهدویت در دانشگاه‌ها برگزار شد

1396/06/08

گردهمایی فعالین مهدویت در دانشگاه ها با سخنرانی اساتید برتر مهدویت و چهره های برجسته فرهنگی كشور با حضور 200 دانشجو و بمدت 5 روز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی، محمدرضا قربان زاده "مدیر روابط عمومی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی" در گفت وگویی تصریح كرد: اردوی فرهنگی آموزشی كارگروه دانشجویی این ستاد با عنوان "سدید"، ویژه دانشجویان و فعالین كانون های مهدویت دانشگاه های سراسر كشور از تاریخ دوم الی ششم شهریور ماه 96 با حضور 200 دانشجو در محل اردوگاه شهید میرحسینی تهران برگزار شد.

وی افزود: در این اردو كه با شعار "دانشجوی منتظر، دانشگاه زمینه ساز" و با حضور اساتید برتر مهدویت و چهره های برجسته فرهنگی كشور برگزار گردید، دانشجویان و فعالین این حوزه در كارگاه های آموزشی با محوریت مهدویت و تمدن نوین اسلامی شركت كردند.

مدیر روابط عمومی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی با اشاره به برگزاری گعده های استانی با موضوع مهدویت در این اردو خاطرنشان كرد: اكران فیلم یتیم خانه ایرانی با حضور استاد ابوالقاسم طالبی و زیارت دسته جمعی قبور شهدای گمنام در كهف الشهدا با سخنرانی استاد رائفی پور و حاج حسین یكتا از جمله برنامه های این اردو بود.

وی گفت: همايش «تمدن نوین اسلامی و دكترین مهدویت» با حضور استاد حسن عباسی، همایش «ضرورت جریان سازی در بعد منطقه استانی كشوری» با حضور استاد رائفی پور، همایش «ضرورت گفتمان سازی مهدویت» با حضور استاد رحیم پور ازغدی، همایش «مفهوم انتظار و وظیفه منتظران» با حضور حجت الاسلام سرلك و همایش «سیر تاریخی تمدن اسلامی» با حضور استاد همایون از جمله همایش های برگزار شده در این اردو بود.

قربان زاده بیان داشت: همایش «مهدی ستیزان» با حضور حجت الاسلام شهبازیان، همایش «تمدن غرب و مهدويت» با حضور حجت الاسلام دهقانی آرانی، همایش «چیستی وچرایی اخلاق تشكیلاتی» با حضور استاد معماریانی، همایش «آثار محبت به امام عصر و دانشجوی زمینه ساز» با حضور حجت الاسلام محمودی و همایش «تدبری در سوره عادیات با رویكرد تشكیلاتی» با حضور استاد رجبعلی از دیگر همایش های در نظر گرفته شده برای این اردو بود.

وی خاطرنشان كرد: سخنران مراسم افتتاحیه این اردو حجت الاسلام والمسلمین اسدی «مسوول دبیرخانه ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی» و سخنران اختتامیه نیز حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان «تولیت محترم مسجد جمكران و رئیس ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی» بود.

دفتر مرکزی