ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

برگزاری مسابقه كتابخوانی «شرایط ظهور از دیدگاه قرآن كریم»

1396/03/28

 

مدیر انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود گفت: مسابقه كتابخوانی همراه با آیه‌های نور با محوریت كتاب «شرایط ظهور از دیدگاه قرآن كریم» در خرداد و تیر ماه 1396توسط معاونت فرهنگ،آموزش و پژوهش بنیاد برگزار می‌گردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی به نقل از روابط عمومی مركز تخصصی مهدویت، احمد مسعودیان "مدیر انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود" در گفت وگویی تصریح كرد: مسابقه كتابخوانی همراه با آیه‌های نور با محوریت كتاب «شرایط ظهور از دیدگاه قرآن كریم» در خرداد و تیر ماه 1396توسط معاونت فرهنگ،آموزش و پژوهش بنیاد برگزار می‌گردد.

وی افزود: سوالات این مسابقه كه مهلت شركت در آن تا عید فطر تعیین شده‌است، از كتاب «شرایط ظهور از دیدگاه قرآن كریم» انتخاب شده‌اند كه از اول خرداد ماه بر روی سایت بارگزاری شده است.
مدیر انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود ادامه داد: علاقه‌مندان از دو طریق ارسال پیامك 14 رقمی به سامانه پیامكی 30001366 و یا پاسخگویی به سوالات از طریق سایت mahdi.lmskaran.com قادر به شركت در مسابقه خواهند بود.

وی خاطرنشان كرد: اسامی برندگان پس از بررسی كلیه پاسخنامه‌های ارسالی و در هفته اول ماه شوال اعلام می‌گردد و به 20 نفر از برگزیدگان، به قید قرعه هدیه یك میلیون ریالی اهدا خواهدشد.
لازم به ذكر است، فایل PDF كتاب جهت مطالعه علاقمندان و شركت در مسابقه، در پرتال جامع مهدویت به نشانی http://mahdaviat.ir/ قابل دریافت است.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عج