ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

درخشش مركز تخصصی مهدویت در سیزدهمین همایش دكترین مهدویت

1396/02/28مركز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم، چندین عنوان برتر سیزدهمین همایش بین المللی دكترین مهدویت را از آن خود كرد.
به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی به نقل از روابط عمومی مركز تخصصی مهدویت، حجت الاسلام و المسلمین مهدی یوسفیان در گفت وگویی تصریح كرد: هرساله در همایش دكترین مهدویت از پژوهشگران و مبلغین فرهنگ مهدویت تقدیر می شود كه امسال نیز چندین نفر از پژوهشگران این مركز مورد تجلیل واقع شدند.
وی افزود: حجت الاسلام والمسلمین درویشی در بخش "بهترین پایان نامه مهدوی" و حجت الاسلام والمسلمین ملایی در بخش "بهترین نویسنده كتاب مهدوی" سیزدهمین همایش بین امللی دكترین مهدویت مورد تقدیر واقع شدند.
معاون پژوهش مركز تخصصی مهدویت ادامه داد: همچنین حجت الاسلام والمسلمین حسین پور به عنوان "برگزیده تبلیغ مهدوی" و حجت الاسلام والمسلمین اباذری نیز در بخش"بهترین پژوهش" و حجت الاسلام والمسلمین محمد یوسفیان بعنوان "مولف كتاب مهدوی" در این همایش مورد تجلیل قرار گرفتند.
وی گفت: مركز تخصصی مهدویت در سال جاری برای حضور با شكوه تر در همایش دكترین مهدویت، 8 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال كرد كه مورد استقبال واقع گردید.
حجت الاسلام و المسلمین یوسفیان با بیان اینكه این مقالات در مجله انتظار موعود به چاپ خواهد رسید اظهارداشت: فصل نامه انتظار موعود با هدف فراهم كردن زمينه مناسب جهت نشر مقالات اساتيد و دانش پ‍‍ژوهان مركز و صاحب نظران عرصه مهدويت منتشر می شود.
وی در پایان خاطرنشان كرد: این مجله سهم بسزایي در معرفي و گشترش فرهنگ مهدويت داشته است و مقالات اين فصل نامه بعد از چاپ بر روي سايت فصل نامه انتظار نیز قرار مي گيرد.

دفتر مرکزی