ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

کتاب‌های جدید مهدویت در مسجد جمکران رونمایی شد

1396/02/18

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی، حجت الاسلام والمسلمین محمد اسدی امروز در مراسم رونمایی نمادین از کتب مهدوی سال که از نیمه شعبان گذشته تا کنون به چاپ رسیده اند، گفت: ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی بیش از 7 سال پیش تشکیل شد لکن راه اندازی یا احیا و بازسازی آن از 2 سال پیش صورت گرفت.

قائم مقام دبیر ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی کشور ادامه داد: ستاد متشکل از 40 مجموعه کلان مهدوی و مجموعه های حاکمیتی است که هیئت امنای آن شامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجمع جهانی اهل بیت، دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، مرکز تخصصی مهدویت، آینده روشن، صدا و سیما، مسجد مقدس جمکران و دو عضو علی البدل دانشگاه ها و سازمان تبلیغات اسلامی است.
وی با بیان اینکه در دو سال اخیر بیشترین فعالیت در هماهنگ کردن مجموعه های مهدوی بوده است، اضافه کرد: در راستای احیای کتاب سال مهدوی با همکاری مسجد مقدس جمکران و انتشارات حوزه مهدویت رونمایی از کتاب های منتشر شده  سال گذشته با موضوع مهدویت را داریم که بصورت نمادین برای 30 عنوان کتاب صورت خواهد گرفت.
اسدی عنوان کرد: کتاب های به چاپ رسیده در این حوزه بیش از هزار عنوان می باشد که 200 عنوان آن در مرکز تخصصی مهدویت به چاپ و نشر رسیده است.

دفتر مرکزی