ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

شروع ترم پذیرفته شدگان سطح3 مركز مهدویت همدان از دوم بهمن ماه

1395/10/29


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی به نقل از روابط عمومی مركز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم، حجت الاسلام علی حیدری در گفت وگویی تصریح كرد: نزدیك به 50 نفر برای شركت در آزمون سطح3 مركز تخصصی مهدویت همدان ثبت نام كردند كه از این تعداد 27 نفر پس از شركت در آزمون به مرحله مصاحبه راه یافتند.
وی با اشاره به برگزاری آزمون كتبی سطح 3 مركز تخصصی مهدویت همدان در تاریخ 95/10/3 و برگزاری آزمون مصاحبه در تاریخ 95/10/21 افزود: نهایتاَ 21 نفر به عنوان قبولی و 3 نفر به عنوان قبول مشروط پذیرفته شدند.
مدیر آموزش مركز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم ادامه داد: شروع ترم این دوره از روز شنبه 95/11/2 خواهد بود و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، بخشی از اساتید برای دروس تخصصی از قم در آن جا حضور می یابند و برای دروس عمومی و پیش نیاز از اساتید همان استان استفاده خواهد شد.
وی با بیان اینكه این دوره، دومین دوره آموزش سطح 3 در مركز مهدویت همدان می باشد گفت: دانش پژوهان دوره اول در تابستان امسال بعد از 3 سال، 6ترم را با موفقیت به اتمام رساندند و دوره دوم بعد از فراهم كردن شرایط و تسهیلاتی از بهمن ماه امسال آغاز خواهد شد.

دفتر مرکزی