ستاد هماهنگی فعایتهای مهدوی

کتاب «بشارت به دیدار حضرت ولی عصر» رونمایی شد

1395/10/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد هماهنگی فعالیت های مهدوی به نقل از مؤسسه امام هادی علیه السلام، کتاب شریف «بشارت به دیدار حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف» با حضور آیت الله صلواتی در  مؤسسه امام هادی علیه السلام رونمایی شد.

آیت الله صلواتی در این دیدار ، فعالیت های پژوهشی مؤسسه امام هادی علیه السلام را ستود و گفت: امروزه با توجه به تبلیغات سوء دشمن، این گونه کارها در جامعه بسیار لازم و ضروری است.

استاد برجسته اخلاق حوزه علمیه قم ادامه داد: در تولید کتاب، پرداختن به مدارک معتبر و منابع غنی، بسیار حائز اهمیت است و از امتیازات کتاب شریف «بشارت به دیدار حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف»، وجود حکایاتی است که با مدارک معین گردآوری شده است.

وی در پایان ضمن دعای خیر برای مدیر و اعضای موسسه امام هادی علیه السلام، اظهار امیدواری کرد که این کارها مورد عنایت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار گیرد.

در ابتدای این دیدار، مدیر موسسه امام هادی علیه السلام ضمن معرفی برخی آثار و تحقیقات موسسه، کتاب های تولید شده توسط موسسه امام هادی علیه السلام را مورد عنایت رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام دانست و از ترجمه برخی از آنها به چهار زبان انگلیسی، عربی، ترکی استانبولی و اردو خبر داد.

 گفتنی است این کتاب در حقیقت ترجمه کتاب «البشری فی ذکر من حظی برؤیة حجة الکبری» است که پیش از این به همت محققان موسسه امام هادی علیه السلام تدوین شده بود.

این کتاب در پنج فصل به جریان دیدار افراد گوناگون با امام مهدی ارواحناله الفدا، با منابع و مصادر معتبر پرداخته پرداخته است.

دفتر مرکزی